NOTEIKUMI

 

KINO LORA NOTEIKUMI

 1. Iegādājoties kino ieejas biļeti KINO LORA kasē, pārliecinieties par izvēlēto seansa laiku, filmu un izdotās naudas pareizību neatejot no kases. Pretenzijas, kas tiks izvirzītas pēc atiešanas no kases, netiks izskatītas.   
 2. KINO LORA apmeklētāji uz kino seansu drīkst ierasties tikai uzrādot atbilstošu ieejas biļeti vai ielūgumu. Kino ieejas biļeti ir jāsaglabā līdz seansa beigām.  
 3. KINO LORA apmeklētājam, pēc KINO LORA darbinieka lūguma, ir pienākums uzrādīt kino ieejas biļeti.
 4. KINO LORA apmeklētājam jāsēž tikai biļetē vai ielūgumā norādītajā vietā.
 5. Apmeklētājiem jāievēro KINO LORA darbinieku norādījumi.  
 6. KINO LORA apmeklētājiem KINO LORA telpās aizliegts:
  1. 1. ierasties alkohola un/vai psihotropo vielu reibumā;
  2. 2. ienest līdzpaņemtos ēdienus vai dzērienus;   
  3. 3. ienest asus priekšmetus un ieročus;  
  4. 4. ienest un ievest dzīvniekus;
  5. 5. ienest somas un priekšmetus, kas traucē citiem apmeklētājiem brīvu un ērtu pārvietošanos;
  6. 6. ienākt ar skrituļslidām, skrituļdēli vai divriteni;
  7. 7. ierasties neatbilstoši apģērbtiem, piemēram pludmales apģērbā;
  8. 8. ierasties smērējošā vai smakojošā apģērbā;
  9. 9. smēķēt;
  10. 10. filmēt vai fotografēt;  
  11. 11. skaļi uzvesties un traucēt citus kinoteātra apmeklētājus;
  12. 12. likt kājas uz krēsliem;
  13. 13. bojāt inventāru.   
 7. 3D kino apmeklējums:
  1. 1. Klientam saņemot 3D brilles ir jāpārliecinās par to tehnisko stāvokli, konstatējot defektus nekavējoties par tiem, jāinformē kinoteātra personāls. Ja 3D briļļu defektus klients pieteiks pēc ieiešanas kinozālē, tie tiks uzskatīti par tādiem, kurus ir radījis klients;
  2. 2. Klientam atstājot kinozāli 3D brilles jānodod kinoteātra personālam;
  3. 3. Klientam, par 3D briļļu sabojāšanu vai nozaudēšanu, ir jāmaksā kinoteātrim zaudējumu atlīdzība – EUR 15.00.  
 8. KINO LORA apmeklētājiem KINO LORA telpās ir pienākums izslēgt mobilo telefonu skaņu un kino seansa laikā nerunāt par mobilo telefonu.
 9. KINO LORA apmeklētājiem ir pienākums tukšo taru izmest atkritumu tvertnēs, kas atrodas blakus kinozāles sēdvietai vai zem priekšējā sēdekļa.
 10. KINO LORA apmeklētāji ir personīgi atbildīgi par savām mantām. KINO LORA personāls un īpašnieks neatbild par KINO LORA apmeklētāju aizmirstām mantām.  
 11. KINO LORA apmeklētājs uzņemas pilnu materiālo atbildību par nodarīto materiālo zaudējumu KINO LORA īpašniekam - SIA „Kino Lora".  
 12. Par iekšējās kārtības neievērošanu, KINO LORA darbiniekiem ir tiesības izraidīt KINO LORA apmeklētāju no KINO LORA telpām, bez biļetes vērtības atmaksas, kā arī nepieciešamības gadījumā izsaukt policiju.
 13. KINO LORA administrācija iesaka:
  1. 1. konsultēties ar ārstu grūtniecēm un cilvēkiem kas cieš no saslimšanām, kuru pašsajūtu vai veselības stāvokli par pasliktināt kino skaņa vai 3D efekts;
  2. 2. neņemt līdzi uz seansu zīdaiņus un mazus bērnus, ja vien seanss nav paredzēts bērniem. 
 14. Iekšējās kārtības noteikumi tiek pamatoti ar LR normatīvajiem aktiem un ir izstrādāti saskaņā ar sabiedrībā vispārpieņemtajām un uzvedības normām.

 

 

Kā baudīt kino?

Trīs soļi līdz lieliskai izklaidei

Izvēlies filmu
Izvēlies filmu
Pērc biļeti
Pērc biļeti
Baudi izklaidi
Baudi izklaidi

ATPŪTIES LABĀKAJĀ

Seši fakti, kādēļ Kino Lora tiek saukts par labāko kinoteātri

Sēdpozīcija zālē Nelielā kino zāļu kvadratūra veido tādu sēdpozīcijas attiecību pret ekrānu, kas, neatkarīgi no tā, kurā rindā un vietā skatītājs ir apsēdies, ļauj seansa laikā ērti pārredzēt ekrānu un justies maksimāli komfortabli, piedāvājot filmas skatīšanos augstākajā līmenī.
Sēdpozīcija zālē

Nelielā kino zāļu kvadratūra veido tādu sēdpozīcijas attiecību pret ekrānu, kas, neatkarīgi no tā, kurā rindā un vietā skatītājs ir apsēdies, ļauj seansa laikā ērti pārredzēt ekrānu un justies maksimāli komfortabli, piedāvājot filmas skatīšanos augstākajā līmenī.

Serviss Kino Lora piedāvā baudīt pēc pasūtījuma gatavotu maltīti seansa laikā. Apkalpošana tiek veikta sēdvietā. Ēdienkartē tiek piedāvātas dažādas siltās un aukstās uzkodas, kā arī atspirdzinoši dzērieni. Pasūtījumi tiek pieņemti visu seansa laiku. Skaties un baudi, bet atceries, ka galvenais ir kino!
Serviss

Kino Lora piedāvā baudīt pēc pasūtījuma gatavotu maltīti seansa laikā. Apkalpošana tiek veikta sēdvietā. Ēdienkartē tiek piedāvātas dažādas siltās un aukstās uzkodas, kā arī atspirdzinoši dzērieni. Pasūtījumi tiek pieņemti visu seansa laiku. Skaties un baudi, bet atceries, ka galvenais ir kino!

Ēdienkarte Popkorns un filma nenoliedzami ir laba kombinācija, taču Kino Lora iet vairākus soļus uz priekšu, mainot klasisko izpratni par kinoteātra ēdienkarti. Klientiem sēdvietā tiek pasniegtas tikko gatavotas karstās un aukstās uzkodas, kā arī dažādi atspirdzinoši bezalkoholiskie un alkoholiskos kokteiļi un siltie dzērieni. Iespējams baudīt arī veģetāru maltīti.
Ēdienkarte

Popkorns un filma nenoliedzami ir laba kombinācija, taču Kino Lora iet vairākus soļus uz priekšu, mainot klasisko izpratni par kinoteātra ēdienkarti. Klientiem sēdvietā tiek pasniegtas tikko gatavotas karstās un aukstās uzkodas, kā arī dažādi atspirdzinoši bezalkoholiskie un alkoholiskos kokteiļi un siltie dzērieni. Iespējams baudīt arī veģetāru maltīti.

Gaisa apmaiņa Tikai nelielās telpās iespējams nodrošināt optimālu ventilētā gaisa apmaiņas apjomu, saglabājot viemērīgu gaisa kustības ātrumu telpā. Tieši tādēļ Kino Lora kino zālēs ir lielāks ventilētā gaisa apjoms proporcionāli uz vienu skatītāju, savukārt ventilētais gaiss plūst vienmērīgi, radot patīkamus apstākļus filmas baudīšanai.
Gaisa apmaiņa

Tikai nelielās telpās iespējams nodrošināt optimālu ventilētā gaisa apmaiņas apjomu, saglabājot viemērīgu gaisa kustības ātrumu telpā. Tieši tādēļ Kino Lora kino zālēs ir lielāks ventilētā gaisa apjoms proporcionāli uz vienu skatītāju, savukārt ventilētais gaiss plūst vienmērīgi, radot patīkamus apstākļus filmas baudīšanai.

Kino zāļu aprīkojums Trīs lieliskās kino zālēs iespējams noskatīties jaunākās kinofilmas izcili komfortablos apstākļos. Lielie ādas krēsli aprīkoti ar galdiņiem, kuros iestrādāts apgaismojums ērtākai ēdiena baudīšanai un servisa poga viesmīļa izsaukšanai. Pie katra krēsla izvietota neliela atkritumu tvertne. Kino zāles aprīkotas ar jaunāko tehniku, nodrošinot teicamu skaņas un attēla kvalitāti.
Kino zāļu aprīkojums

Trīs lieliskās kino zālēs iespējams noskatīties jaunākās kinofilmas izcili komfortablos apstākļos. Lielie ādas krēsli aprīkoti ar galdiņiem, kuros iestrādāts apgaismojums ērtākai ēdiena baudīšanai un servisa poga viesmīļa izsaukšanai. Pie katra krēsla izvietota neliela atkritumu tvertne. Kino zāles aprīkotas ar jaunāko tehniku, nodrošinot teicamu skaņas un attēla kvalitāti.

Komforts Sēdpozīcijas vieta, kino zāļu tehniskais aprīkojums, iespēja pasūtīt uzkodas un kokteiļus no ēdienkartes tieši sēdvietā – tās ir komforta priekšrocības, kādas var pieredzēt Kino Lora. Mūsu kinoteātrī iespējams sasniegt pirmklasīgu kino baudīšanas līmeni, tādēļ klienti par mums bieži saka – labākais kinoteātris! Lai saprastu, ir jāpiedzīvo.
Komforts

Sēdpozīcijas vieta, kino zāļu tehniskais aprīkojums, iespēja pasūtīt uzkodas un kokteiļus no ēdienkartes tieši sēdvietā – tās ir komforta priekšrocības, kādas var pieredzēt Kino Lora. Mūsu kinoteātrī iespējams sasniegt pirmklasīgu kino baudīšanas līmeni, tādēļ klienti par mums bieži saka – labākais kinoteātris! Lai saprastu, ir jāpiedzīvo.